Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka debilizmów z dogry.pl


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak też wiecie lub też nie, na tej stronie można zdobyć za darmo golda, a jak jest coś za darmo, to dzieci się na to rzucają...

Tutaj kilka ss'ów co potrafią napisać ludzie, żeby dostać marne 5 punktów...:

 

1. To nie wymaga komentarza:

 

 

snebnq.jpg

 

 

2. Klasyka

 

 

xqmodg.jpg

 

 

 

3. Nie wiem... 

 

 

zbq47y.jpg

 

 

 

4. Takiego pytania jeszcze nie widziałem -_-

 

 

49ko1y.jpg

 

 

 

5. Tu nie tyle idiotyzm, co riposta

 

 

pruv4c.jpg

 

 

 

6. Domyślam się jego statystyk

 

 

xyo7kr.jpg

 

 

 

7. Na koniec mistrzostwo...

 

 

rv6jr7.jpg

 

 

 

To na tyle. Niektórych może to nie śmieszyć, ale to już nie mój problem :) Dzięki za uwagę, będę to uaktualniał!

Opublikowano

Hah , albo "Jaka lufa do IS-7"

 

Dokładnie... Na tej stronie nie da się rozpoznać czy to troll, czy +/- 9 latek. Teraz widzę w pytaniu chłop pomylił Aslana (tego z narnii) z Aslainem(tego od modów)

Opublikowano

Niech sobie piszą, punktów za takie pytania im nie dadzą, prędzej Wam za odpowiedzi na takie pytania:rolleyes:

Juriemu * , ale powiedz mi co to za sens szukanie kalnu na takiej stronie skoro większość ludzi stamtąd to dzieci w wieku 9-12 lat ;x

Opublikowano

Juriemu * , ale powiedz mi co to za sens szukanie kalnu na takiej stronie skoro większość ludzi stamtąd to dzieci w wieku 9-12 lat ;x

 

I podobnym WN8.

Poziom na tej stronie to rów mariański internetów, teraz mi 2 mod mówił, że widział pytanie "Gdzie przebijać BC 25t, bo ja nie umiem" śmierdzi trolem, ale takim nieudolnym. Trollować też trzeba umieć, a jak mówiłem, ciężko rozróżnić trola od... 

 

 

Co do tego klanu:

Min. 5x Xt? Tam jest max. 5 osób, które codziennie tam wchodzą i mają 1x Xt...

Opublikowano

Pytanie niezle, rzeczywiscie nie wiadomo czy to troll czy glupota

Co do amx na eslu 3vs3 to mozna brac tylko ze moze byc tylko jeden magazynek w druzynie

860331433165800174608.png

Opublikowano

Pytanie niezle, rzeczywiscie nie wiadomo czy to troll czy glupota

Co do amx na eslu 3vs3 to mozna brac tylko ze moze byc tylko jeden magazynek w druzynie

 

Miałeś rację, Jugens mnie nie douczył

x3988v.jpg
Opublikowano

Sam się dorzucę. Trudne pytanie, dające pole do dyskusji:

 

11j53iq.jpg

 

102 odpowiedzi...

Opublikowano

@UP taak Juri, nie przejmuj się tym debilem.

@Top  Niektóre osoby zakładają temat i piszą tekst typu "adawdawdafsf" myśląc, że dostaną punkty xD

Opublikowano

@UP taak Juri, nie przejmuj się tym debilem.

@Top  Niektóre osoby zakładają temat i piszą tekst typu "adawdawdafsf" myśląc, że dostaną punkty xD

 

Usuwam takie.

Top:

T34 traci kasę xD

0uenv7.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Wybór taki trudny :>

qki39u.jpg

 

O gustach się nie dyskutuje, ale...

xix73y.jpg

 

Nowy w internetach ;p

0r22hn.jpg

 

"Na dobrym sprzęcie"

86zpv0.jpg
Opublikowano

Za pisanie glupot powinny byc jakies punkty , 10 pkt = perm.

Bo jest tam taki syf , ze nic sie dowiedziec nie idzie nawet.

Opublikowano

Za pisanie glupot powinny byc jakies punkty , 10 pkt = perm.

Bo jest tam taki syf , ze nic sie dowiedziec nie idzie nawet.

 

Ta, ale wtedy ludzie baliby się pisać, a im zależy na dużej ilości treści.

Opublikowano

To maja , 1 post na 10 to konkretna wypowiedz , reszta to spam , zreszta za nawet rozwiniete wypowiedzi nie są dawane punkty bo za ok 80 odpowiedzi (konkretnych) dostalem z 15 pkt.

Opublikowano

To maja , 1 post na 10 to konkretna wypowiedz , reszta to spam , zreszta za nawet rozwiniete wypowiedzi nie są dawane punkty bo za ok 80 odpowiedzi (konkretnych) dostalem z 15 pkt.

 

Bo pojawiła się takowa wcześniej. Gdy ktoś otrzyma odpowiedź to nie będziemy dawać kolejnych punktów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...